• GLOBALNET INTERNET TECHNOLOGIES http://globalnet.com.tr
  • GLOBALNETDOMAINHOSTING.COM http://globalnetdomainhosting.com
  • ONDOLAR DOMAIN HOSTING http://ondolar.com
  • YAŞAM PROJELERİ http://yasamprojeleri.com
  • .ANGORA SANAT http://angorasanat.com
  • Açık ve Uzaktan Öğrenme Merkezi http://au.yasar.edu.tr
  • Açık ve Uzaktan Öğrenme Protalı http://e.yasar.edu.tr
  • Abant İzzet Baysal Üniversitesi BİDB http://bidb.ibu.edu.tr
  • Akademik Bilişim Konferansları http://ab.org.tr
  • akgul.bilkent.edu.tr-Dokuman Deposu http://akgul.bilkent.edu.tr
  • Akgul.web.tr http://akgul.web.tr
  • Akrep Burcu http://www.akrepburcu.gen.tr/
  • Aksaray Üniversitesi http://www.aksaray.edu.tr
  • Anneler Günü http://www.annelergunu.gen.tr
  • Anneler Günü http://https://annelergunu.wordpress.com/
  • Aslan Burcu http://www.aslanburcu.gen.tr/
  • Şarkı Sözleri http://www.sarkisozleri.web.tr
  • Şarkı Sözleri Çevirileri http://sarkisozlericeviri.blogspot.com.tr/
  • İkizler Burcu http://www.ikizlerburcu.gen.tr/
  • İsmail Karaca http://www.ismailkaraca.com.tr/
  • İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnternet http://izmirinternethaftasi.org
  • İzmir İnternet Haftası http://izmirinternethaftasi.org/
  • İzmit Atatürk T.E.M.L. Bilişim Teknolojileri Al http://www.abiltem.net
  • Özel Nar Sanat Eğitim Kursu http://www.narsanat.com
  • ÖZEL TRAKYA KOLEJİ http://www.trakyakoleji.k12.tr/anasayfa.asp
  • Başak Burcu http://www.basakburcu.gen.tr/
  • Babalar Günü http://babalargunu.wordpress.com/
  • Babalar Günü http://www.babalargunu.gen.tr
  • Basketbol http://www.basketbol.com.tr
  • BBY Haber Portalı http://www.bbyhaber.com/
  • Bebek İsimleri http://www.bebekisimleri.web.tr
  • Boğa Burcu http://www.bogaburcu.gen.tr/
  • BT-STK Bilişim STK Platfomu http://bt-stk.org.tr
  • Bul http://www.bul.gen.tr
  • Burçlar http://burclarburclar.blogspot.com.tr/
  • Burçlar http://www.burclar.web.tr
  • Düğün Fotoğrafçısı http://www.istdugunfotografcisi.com
  • Dekorasyon http://www.dekorasyon.gen.tr
  • Didim Haber Merkezi http://www.didimhabermerkezi.com
  • Dream Interpretations http://dreaminterpretation.co/
  • E-Ticaret Dergisi http://www.eticaretdergisi.com
  • En lezzetli yemek tarifleri http://yemekhazir.net
  • Ergatech Kurumsal İş Çözümleri http://www.ergatech.com
  • Estetik http://www.estetik.gen.tr
  • Estetik Reklam http://www.estetik-reklam.com.tr
  • Fatih.Ertam http://www.ertam.com
  • Futbol http://www.futbol.com.tr
  • Gümüş Yüzük http://www.hanedansilver.com
  • GLOBALNET INTERNET TECHNOLOGIES http://www.globalnet.com.tr
  • Hitit Üniversitesi http://seminer.hitit.edu.tr/
  • Hitit Üniversitesi BİDB http://bidb.hitit.edu.tr/
  • INETD -Internet Teknoloji Derneği http://inetd.org.tr
  • Kadın Portalı http://www.hurrem.com
  • Kadir Demirel | Ücretsiz Çeviriler http://kadirdemirel.net84.net
  • Kültür Paylaşım Platformu http://kulturpaylasim.org
  • Kütüphaneleri Seviyorum Girişimi http://www.kutuphaneleriseviyorum.org
  • Kent-Yaşam haber-bilgi sitesi http://www.kentyasam.com
  • Kilis 7 Aralık Üniversitesi İnternet Haftası http://bilgi_islem.kilis.edu.tr/
  • Kocaeli İzmit Atatürk T.E.M.L. http://izmitataturkeml.meb.k12.tr/
  • Konut Kredisi http://www.konutkredisi.gen.tr/
  • Kova Burcu http://www.kovaburcu.gen.tr/
  • Kula Hukuk Bürosu / Kula Law Firm http://www.kula.av.tr
  • Magento Türkiye http://magento.com.tr
  • Marka Bul http://www.markabul.com
  • Müzik Portalı, Şarkı Sözleri http://muzk.net
  • Mehmet Ali Mersin Kişisel Web Sitesi http://mehmetalimersin.com.tr/
  • Mehmet Tutal Seydişehir Belediye Başkanı http://www.mehmettutal.com.tr
  • Moda rehberi http://istebuguzel.com
  • Moda Rehberi http://modayildizi.com
  • Mustafa Alpay http://www.mustafaalpay.com
  • Mustafa ALTINKAYNAK http://www.altinkaynak.biz
  • Oğlak Burcu http://www.oglakburcu.gen.tr/
  • Okul Kütüphanecileri Derneği http://www.okd.org.tr/
  • Online Oyun, Flaş Oyun http://oyuncunuz.com
  • Oyunlar http://www.oyunlar.gen.tr
  • proterzi.com http://proterzi.com
  • Rahmetullah http://www.rahmetullah.com
  • Rap Şarkı Sözleri http://rapsarkisozler.blogspot.com.tr/
  • Rüya Tabirleri http://ruya-tabirleri-ruya.blogspot.com.tr/
  • Rüya Tabirleri http://www.ruyatabirleri.co
  • Rüya Tabirleri http://www.ruyatabirleri.com.tr
  • Rüya Tabirleri http://www.ruyatabirleri.info.tr/
  • Rüya Tabirleri http://www.ruyatabirleri.web.tr
  • Rüyada Görmek http://www.ruyadagormek.com
  • RGB Web Tasarım, E-Ticaret Tasarım http://rgbwebtasarim.com
  • Sağlıklı Yaşam http://www.saglikal.com
  • Saban.gen.tr http://www.saban.gen.tr
  • Samet Akdemir http://www.sametakdemir.com
  • SEM SEO http://www.semseo.com.tr
  • SEO Dergisi http://www.seodergisi.com
  • Serkan İnce - Kişisel Blog http://www.serkanince.com/
  • Sevgililer Günü http://sevgililergunu.wordpress.com/
  • Sevgililer Günü http://www.sevgililergunu.gen.tr
  • Seydişehir Haberler http://www.seydisehirhaberler.com
  • Sinop Üniversitesi internet Haftası http://internet.sinop.edu.tr
  • SiteTR http://www.sitetr.com
  • Sivas HABER58 Portalı http://www.haber58.biz
  • Sivas HABER58 Portalı http://www.haber58.com
  • Sivas HABER58 Portalı http://www.haber58.info
  • Sivas HABER58 Portalı http://www.haber58.net
  • Sivas HABER58 Portalı http://www.haber58.org
  • Teknofish http://www.teknofish.com
  • Teknoloji http://www.teknoloji.gen.tr
  • Terazi Burcu http://www.teraziburcu.gen.tr/
  • Ttnet Başvuru http://www.ttnetkampanyalar.com/
  • Turkiyenin ilk Portalı http://web.inet-tr.org.tr
  • Turkiye`de Internet Konferansı http://inet-tr.org.tr
  • Uçak Bileti http://www.enucuzucakbilet.org
  • Uçak Bileti http://www.enucuzucakbilet.org
  • Voleybol http://www.voleybol.com.tr
  • Web Tasarım, Web Yazılım, Adwords Reklamları http://www.piksel360.com
  • Wp Eklentileri http://www.wpeklenti.com
  • www.mycitymytaxi.com http://www.mycitymytaxi.com
  • X Sağlık http://www.xsaglik.com
  • xPuan İnceleme Merkezi http://www.xpuan.com
  • Yakut Özcan Kişisel Blog http://yakutozcan.blogspot.com
  • Yay Burcu http://www.yayburcu.gen.tr/
  • Yengeç Burcu http://www.yengecburcu.gen.tr/
  • yeniparfüm.com http://yeniparfum.com

  •  

     
    İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
     

    Sitenizin/Portalınızın Adı:

    Web Adresi :

     
    Etkinlikler hakkında;
    Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilirsiniz.
     
    Forumlar hakkında;
    Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.

    Desteğiniz, önerileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
     

    Tasarım:
    KEY İnternet Hizmetleri